HH Top Drive System (TDS) Spares Parts

Deskrizzjoni qasira:

HH huwa l-manifattur ewlieni fid-dinja ta 'tagħmir għat-tħaffir taż-żejt, is-sewqan ta' fuq tiegħu huwa użat ħafna fuq l-art u riggijiet offshore.Filwaqt li bbażat ruħha fuq l-ambjent ta 'manifattura b'saħħtu taċ-Ċina, HH top drive toffri esperjenza sinifikanti għall-oqsma tat-tħaffir taż-żejt tad-dinja Mill-bidu, Aħna nipparteċipaw b'mod attiv fid-disinn u l-iżvilupp tas-sistemi HH top drive, ħafna snin, VS ptro qed jipprovdi b'mod konsistenti l-ispare parts u tagħmir relatat għal HH top drive, dak mhux biss prodotti iżda soluzzjonijiet aħjar li jagħmlu l-HH TDS tiegħek jaħdem tajjeb u jestendu l-ħajja tal-użu tiegħu.


Dettall tal-Prodott

Tags tal-Prodott

Lista ta' partijiet ta' spares tal-HH Top Drive:
Die plate 3.5 “dq020.01.12.01 № 1200437624 dq500z
Die plate 4,5 “№ 1200437627 dq020.01.13.01 dq500z
Die plate 5,5 “№ 1200440544 dq020.01.14.01 dq500z
Die pjanċa 6-5 / 8 “dq027.01.09.02 № 1200529267 dq500z
Pjanċa tax-xedaq 120-140 3,5 “dq026.01.09.02 № 1200525399
Pjanċa tax-xedaq 160-180 4,5 “dq026.01.07.02 № 1200525393 dq500z
Pjanċa tax-xedaq 180-200 5,5 “№ 1200525396 dq026.01.08.02 dq500z
Die bracket 6-5 / 8 “dq027.01.09.03 № 1200529279 dq500z
Die bracket 4-1 / 2 “dq026.01.07.01 № 1200525392 dq500z
Die bracket 5-1 / 2 “dq026.01.08.01 № 1200525395 dq500z
Die bracket 6-5 / 8 “dq027.01.09.03 № 1200529279 dq500z
Pin ф 35 DQ027.03.06 №1200527955 DQ500Z
Pin dq027.03.04 № 1200527952
Bolt M 12 х 25 GB/T32.1 №1300013654 DQ500Z
Bolt M 16 х 30 GB/T 70.1 №1300024548 DQ500Z
Bolt M 16 х 35 GB/T 70.1 №1300007328 DQ500Z
Bolt M 16 х 40 GB/T 70.1 №1300007282 DQ500Z
Siġill tal-pistun ok 0190 00701 Parker (№1300016398 DQ500Z)
Siġill tal-pistun ok 0220 00701 Parker (№1300108744 DQ500Z)
Ċirku gwida FR 186 × 190 × 25 №1300115468 DQ500Z
Bolt M10 х 20 GB/T32.1
Ġewż bil-kanal M36 GB/T6181
O-ring 109 х 5.3 GB/T3452.1 (1300000193)
O-ring 122 х 5.3 GB/T3452.1 (1300000326)
Pajp tat-tajn dq019.22.06 (trasmissjoni dq500z) № 1200481442
Ċirku elastiku lock dq019.04.11 (dq500z) № 1200419379
Siġill taż-żejt tal-pajp tat-tajn dq019.04.09 (dq500z) № 1200419368
Bolt M10 х 30 GB / T75 (dq500z) assemblaġġ tat-tajn (1300016538)
Assemblaġġ tat-tajn dq026.04.00 № 1200525705 (dq500z)
Bolt m24x75 GB / T 32.1 (1300099685)
Pin ф 45 DQ027.05.05 (1200528199) DQ500Z
Pin ф 45 DQ027.05.06 (1200528202) DQ500Z
Bolt М 24 х 60 GB/T32.1 (1300013657) DQ500Z
Filwaqt li Nukr101.6 (1300109929) dq500z
Bolt M24 × 100 GB/T 31.1 (1300099840) DQ500Z
O-ring 365 × 5.3 GB/T3452.1 №1300000269
O-ring 365 × 5.3 GB/T3452.1 №1300000269
Assemblaġġ tal-pajp № 1300127669 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 130012770 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 1300120794 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 1300120792 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 300127671 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300024482 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300022435 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300090183 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 1300127685 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300013725 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300016498 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300108780 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300089531 dq500z
Pajp tal-brejk № 1600000853 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300031641 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300111519 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300116696 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 130012779 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 130012780 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 130012773 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 1300127689 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 1300127691 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 130012790 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 1300127692 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 130012795 dq500z
Assemblaġġ tal-manka № 1300127694 dq500z
Assemblaġġ tal-pajp № 1300117960 dq500z
Element tal-filtru № 1300126400 dq500z
Element tal-filtru № 1300126401 dq500z
Valv elettriku tar-rivers № 1300127657 dq500z
Valv ta 'rivers elettriku № 1300127656 dq500z
Valv ta 'rivers elettriku № 1300127658 dq500z
Pompa tal-pistun № 1300092727 dq500z
Akkoppjar № 1300108892 dq500z
Sensor tat-temperatura № 1400028331 dq500z
Sensor tal-pressjoni № 1400025331 dq500z
Iċċekkja valv № 1300126711 dq500z
Sensor tal-pressjoni № 1400028001 dq500z
Valv ta 'overflow № 1300126712 dq500z
Iċċekkja valv № 1300126713 dq500z
Valv ta 'overflow № 130011786 dq500z
Valv ta 'overflow № 1300117743 dq500z
Valv tal-pressjoni № 130011785 dq500z
Valv tat-throttle № 1300126714 dq500z
Valv tat-throttle № 1300126715 dq500z
Valv ta 'overflow № 130011795 dq500z
Valv ta 'kontroll № 130011788 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300118915 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300024452 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300022688 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300029110 dq500z
Ċilindru tal-link tal-irfigħ (xellug) – hc20tet90-50t-32l № 1300127737 dq500z
Elivetor link ċilindru (lemin) hc20tet90-50t-32r № 1300127642 dq500z
Ċilindru idrawliku hc20ted140-70d-191l (dq500z) № 1300109999
Ġewż bil-kanal M 36 GB/T6178 (1300028892)
Washer dq027.05.07 (1200528203)
Ġewż bil-kanal M 36 GB/T6178 (1300028892)
O-ring 8-332 (1300035408) dq500z
O-ring 2-332 (1300035406) ​​dq500z
O-ring 8-355 (1300035407) dq500z
O-ring 2-335 (1300035405) dq500z
O-ring 2-341 (1300016547) dq500z
Ċirku gwida fr 7504 q5029 Parker (1300141680) dq500z
Ċirku gwida fr 7005 q5029 Parker (1300141679)
Mutur idrawliku tg0335am060aaaa № 1300126355 (dq500z)
Bolt M12 х 40 GB/T 32.1 (1300112012) DQ500Z
Thrust washer hls-12 heico-lock (1300101773) dq500z
Ċirku tas-siġill 307 х 7 GB3452/1-82 (1300036898) DQ500Z
Thrust ring dq027.12.29 Ⅱ (1200568087) dq500z
Washer dq020.12.18 (1200437886) dq500z
Siġill taż-żejt b210х240 х 15 GB/T13871.1 №1300092508 DQ500Z
Siġill tax-xaft 259.78 × 300 × 20 mudell r02-pt (– 40) № 1300127700 dq500z
Qoxra tas-siġillar dq020.12.20 № 1200437889 dq500z
Washer dq020.12.21 (1200437890) dq500z
Siġill tax-xaft 240 × 270× 15 mudell r02-pt (– 40) № 1300127700 dq500z
Qoxra tas-siġillar dq018.12.17 № 1200390523 dq500z
Siġill tax-xaft 240 × 270 × 15 R02-PT (–40 ) №1300127700 DQ500Z
Qoxra tas-siġillar dq027.12.31 Ⅱ № 1200568098 dq500z
Għatti tas-siġill intermedju dq027.12.32 Ⅱ № 1200568027 dq500z
Ċirku tal-qfil dq018.12.21 № 1200390527 dq500z
Ippakkjar polytetrafluoroethylene gy7540-12 № 1300016549 dq500z
Siġill taż-żejt fb400 × 440 × 20 GB/T13871 №1300102087 DQ500Z
Qoxra tas-siġillar dq027.12.20 № 1200529593 dq500z
Senser tat-temperatura kontra l-isplużjoni wzp-meb3-208-hh70 № 1400029398
Assemblaġġ tal-brejk dq027.12.21.00 Ⅱ № 1200568030 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300026482 dq500z
Akkumulatur № 1300108799 dq500z
Pajp tal-brejk № 1600000823 dq500z
Ġewż № 1300119812 dq500z
Element tal-filtru № 1300126400 dq500z
Element tal-filtru № 1300126401 dq500z
Valv elettriku tar-rivers № 1300127657 dq500z
Valv ta 'rivers elettriku № 1300127656 dq500z
Valv ta 'rivers elettriku № 1300127658 dq500z
Pompa tal-pistun № 1300092727 dq500z
Akkoppjar № 1300108892 dq500z
Sensor tat-temperatura № 1400028331 dq500z
Sensor tal-pressjoni № 1400025331 dq500z
Iċċekkja valv № 1300126711 dq500z
Sensor tal-pressjoni № 1400028001 dq500z
Valv ta 'overflow № 1300126712 dq500z
Iċċekkja valv № 1300126713 dq500z
Valv ta 'overflow № 130011786 dq500z
Valv ta 'overflow № 1300117743 dq500z
Valv tal-pressjoni № 130011785 dq500z
Valv tat-throttle № 1300126714 dq500z
Valv tat-throttle № 1300126715 dq500z
Valv ta 'overflow № 130011795 dq500z
Valv ta 'kontroll № 130011788 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300118915 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300024452 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300022688 dq500z
Ġonta tal-pajp № 1300029110 dq500z
Pin tal-konnessjoni dq027.21.08 Ⅱ № 1200567712 dq500z
Pin tal-konnessjoni dq027.21.08 Ⅱ № 1200567712 dq500z
Manku f'forma ta' U dq027.21.09 Ⅱ № 1200567708 dq500z
Manku f'forma ta' U dq027.21.09 Ⅱ № 1200567708 dq500z
Ġewż bil-kanal M 14 GB/T6178 №1300028892 DQ500Z
Bolt M24 × 550 DQ027.23.03.05Ⅱ№1200567651
pin ф 30 × 285 DQ027.23.01.21Ⅱ№1200567722 DQ500Z
pin ф 30× 55 DQ027.23.01.13 №1200540529 DQ500Z
Siġill taż-żejt tal-ger hk-4186-16 (siġill tal-pinion) dq500z
Valv tal-pressjoni tal-arja Heli ZL50E (yg221c2)
Flanġ tal-ikklampjar dq027.02.02.00 Ⅱ № 1200568061 dq500z ()
Konnettur tas-sigurtà (adapter) dq019.02.02 № 1200425220 dq500z
Adapter (Fig. 1002-1003) dq027.06.07.00 Ⅱ № 1200568147 dq500z
Apparat tal-brejk dq027.10.00 Ⅱ № 1200592708 dq500z
Kopertura ta 'fuq № 1200529562 dq500z
Bolt M 24х 80 GB/T32.1 №1300006737 DQ500Z
Siġill dq027.12.08 (tank tas-sedimentazzjoni) № 1200529575 dq500z
Baffle tan-nofs bil-widna dq027.23.02.02.00 Ⅱ № 1200567714 dq500z
Vira tal-konnessjoni dq027.23.01.02.00 Ⅱ LS № 2600036952 dq500z
Pin dq018.08.07.04 № 1200389031 dq500z
Pin (dwiefer) hhxz015.095 № 1200048524 dq500z
Attwatur tal-valv tal-ballun № 0653192 (5187-tda-ser-c) bentec dq500z
Valv tal-fluwidu tat-tħaffir 5286-db-rrh-serje, 15000psi dq500z
Sett komplut ta' siġilli tal-buttun tal-attwatur (sett 1: 3) (hk-5187-hds-kit)
Kit tat-tiswija tal-attwatur (hk-5187-sk-a)
Ċirku jew290003300161f № 1300105413 dq500z
Siġill jew-3200-033-00161-f crank manipulatur tubulari № 1300016401 dq500z
Siġill taż-żejt r01-ps 360 × 240 × 20
Mud Valve Manutenzjoni Kit (sett komplet) 5286-db-rrh-serje, 15000psi dq500z


  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibgħatilna

    Prodotti relatati

    • API 7K TIP B MANWAL PINZET Drill String Handling

      API 7K TIP B MANWAL PINZET Drill String Handling

      Tip Q89-324/75(3 3/8-12 3/4 in)B Manwal Tong hija għodda essenzjali fl-operazzjoni taż-żejt biex taqfel neħħi l-viti tal-pajp tat-tħaffir u l-ġonta jew l-igganċjar tal-casing.Jista 'jiġi aġġustat billi tbiddel ix-xedaq tal-lukkett tal-lukkett u timmaniġġja l-ispallejn.Parametri Tekniċi No.of Lukkett Lug Xedaq Lukkett Waqfien Daqs Pange Rated Torque f'mm KN·m 5a 1 3 3/8-4 1/8 86-105 55 2 4 1/8-5 1/4 105-133 75 5b 1 4 1/4-5 1/4 108-133 75 2 5-5 3/4 127-146 75 3 6-6 3/4 152-171...

    • NOV(VARCO) MUTUR TA' TDS 11SA 120453

      NOV(VARCO) MUTUR TA' TDS 11SA 120453

    • API 7K Tip DU Drill Pipe Slip Drill String Operazzjoni

      API 7K Tip DU Drill Pipe Slip Drill String Ope...

      Hemm tliet tipi ta ' serje DU Drill Pipe Slips: DU, DUL u SDU.Huma b'firxa kbira ta 'tqandil u piż ħafif.Thereinto, SDU slips għandhom żoni akbar ta 'kuntatt fuq it-taper u saħħa ta' reżistenza ogħla.Huma ddisinjati u manifatturati skont l-Ispeċifikazzjoni API Spec 7K għat-tagħmir tat-tħaffir u l-manutenzjoni tal-bir.Parametri Tekniċi Modalità Żlieq Daqs tal-Korp(in) 4 1/2 5 1/2 7 DP OD DP OD DP OD f'mm f'mm f'mm DU 2 3/8 60.3 3 1/2 88.9 4 1/...

    • ASSEMBLEA TA ' ADAPTER LINK DWAR, 500 TUNNELLATA,30173277,NOV ,VARCO,TDS.PARTIJIET

      ASSEMBLEA TA ' ADAPTER LINK DWAR, 500 TUNNELLATA,301732...

      VSP dejjem kienet impenjata li tiżgura li l-klijenti tagħna jirċievu l-prodotti taż-żejt tal-ogħla kwalità.Aħna Fabbrikant għal Top Drives u huwa spares tagħmir u servizzi oħra taż-żejt lil kumpaniji tat-tħaffir taż-żejt tal-UAE aktar minn 15+ sena, marka inkluża NOV VARCO/ TESCO/ BPM/TPEC/JH SLC/HONGHUA.Isem tal-Prodott: ASSEMBLJA TA' L-ADAPTATOR TA' LINK DWAR Ditta: NOV, VARCO Pajjiż ta' oriġini: USA Mudelli applikabbli: TDS4SA, TDS8SA, TDS9SA, TDS11SA Numru tal-parti: 30173277 Prezz u kunsinna: Ikkuntattjana...

    • TDS TOP DRIVE SPARE PARTS: 30119592ACTUATOR,ASSY,30119143,30119319,30119357,

      TDS TOP DRIVE SPARE PARTS: 30119592ACTUATOR,ASS...

      TDS TOP DRIVE SPARE PARTS: 30119592ACTUATOR,ASSY,30119143,30119319,30119357, Piż gross: 30 kg Dimensjoni mkejla: Wara Ordni Oriġini: Istati Uniti Prezz: Jekk jogħġbok ikkuntattjana.MOQ: 1 VSP dejjem kienet impenjata li tiżgura li l-klijenti tagħna jirċievu l-prodotti taż-żejt tal-ogħla kwalità.Aħna Fabbrikant għal Top Drives u huwa spares tagħmir u servizzi oħra taż-żejt lil kumpaniji tat-tħaffir taż-żejt tal-UAE aktar minn 15+ sena, marka inkluża NOV VARCO/ TESCO/ BPM/TPEC/JH SLC/HON...

    • ĊILINDRU,Ċilindru idrawliku,ĊILINDRU NOV,110687,110687,6027,10656103-001,10654571-001

      ĊILINDRU,Ċilindru idrawliku,ĊILINDRU NOV,110687...

      Isem tal-Prodott: ĊILINDRU, Ċilindru idrawliku Ditta: NOV, VARCO Pajjiż ta 'oriġini: USA Mudelli applikabbli: TDS4SA, TDS8SA, TDS9SA, TDS11SA Numru tal-parti: 110687,110687,6027,10656103-001,1065041 us għall-kunsinna 10650451 us kwotazzjoni